prace wysokościowe, usługi wysokościowe, mycie, malowanie

Ludzie Unicompu

prace wysokościowe na wysokich obiektach

Właściciele firmy to doświadczeni pracownicy wysokościowi. Oboje mają gruntowne przeszkolenie alpinistyczne, które uzyskali na przestrzeni lat spędzonych na szkoleniach w Górskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Doświadczenie zdobywali przez lata działalności firmy. Zlecenia wykonywane przez Unicomp pomagały "szlifować formę" i udoskonalać techniki pracy na wysokości, co w bezpośredni sposób przekłada się na umiejętności zarówno jej właścicieli jak i pracowników.

prace wysokościowe na wysokich obiektach

Każdy pracownik naszej firmy musi mieć odpowiednie badanie lekarskie i przeszkolenie w zakresie pracy na wysokości. Przed sezonem, który zazwyczaj zaczyna się na wiosnę, każdy z pracowników odbywa szkolenie z zakresu BHP, a ci pracownicy, którzy nie mieli szkolenia z zakresu stosowania materiałów, których używamy w trakcie pracy, również je odbywają (dotyczy to głównie stosowania farb firmy Hempel).

Stawiamy na ludzi rozsądnych i pracowitych, którzy swoją pracą i postawą pozwalają zapewnić najwyższą jakość usługi oferowanej przez firmę Unicomp.